Buzau

  Adresa: B-dul Unirii, nr. 301A, incinta Galleria Mall

Bacau

  Adresa: Str. Pictor Theodor Aman, nr. 94, cladirea SIF, et. 4

Iasi

  Adresa: Str. Stadela Silvestru, nr. 18, cladirea Volta, et. 1

Piatra Neamt

Botosani

Ploiesti

  Adresa: B-dul Republicii, nr. 141, bl. 31 C1 C2, parter

Cluj Napoca

  Adresa: Str. Observatorului 113 A

  • 23 Nov 2019

    Buzau

    23 Nov 2019

    Persoană de contact: Corbu Gheorghe – telefon: 0741.666.731 // Adresa: B-dul Unirii, nr. 301A, incinta Galleria Mall
    EMAIL: buzau@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoană de contact: Corbu Gheorghe – telefon: 0741.666.731
    Address: EMAIL: buzau@agvila.ro Adresa: B-dul Unirii, nr. 301A, incinta Galleria Mall
    Event: #

    Read more

  • 23 Nov 2019

    Bacau

    23 Nov 2019

    Persoana de contact: Iulian Matei – telefon: 0756.202.400 // Ionut Hazaparu – telefon: 0747.238.474 // Alin Tofanescu – telefon: 0747.162.001 // Adresa: Str. Pictor Theodor Aman, nr. 94, cladirea SIF, et. 4
    EMAIL: bacau@agvila.ro / iulian.matei@agvila.ro / bacau@agvila.ro / ionut.hazaparu@agvila.ro / bacau@agvila.ro / alin.tofanescu@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoana de contact: Iulian Matei – telefon: 0756.202.400 // Ionut Hazaparu – telefon: 0747.238.474 // Alin Tofanescu – telefon: 0747.162.001
    Address: EMAIL: bacau@agvila.ro / iulian.matei@agvila.ro / bacau@agvila.ro / ionut.hazaparu@agvila.ro / bacau@agvila.ro / alin.tofanescu@agvila.ro Adresa: Str. Pictor Theodor Aman, nr. 94, cladirea SIF, et. 4
    Event: #

    Read more

  • 23 Nov 2019

    Iasi

    23 Nov 2019

    Persoana de contact: Ionuț Lucian Durbaca – telefon: 0746.020.782 / 0740.036.025 // Cristian Sima – telefon: 0747.110.921 // Adresa: Str. Stadela Silvestru, nr. 18, cladirea Volta, et. 1
    EMAIL: ionut.durbaca@gmail.com / ionut.durbaca@agvila.ro // stefancristian.sima@gmail.com / cristian.sima@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoana de contact: Ionuț Lucian Durbaca – telefon: 0746.020.782 / 0740.036.025 // Cristian Sima – telefon: 0747.110.921
    Address: EMAIL: ionut.durbaca@gmail.com / ionut.durbaca@agvila.ro // stefancristian.sima@gmail.com / cristian.sima@agvila.ro Adresa: Str. Stadela Silvestru, nr. 18, cladirea Volta, et. 1
    Event: #

    Read more

  • 23 Nov 2019

    Piatra Neamt

    23 Nov 2019

    Persoana de contact: Marina Conut – telefon: 0748.032.322 //
    EMAIL: piatraneamt@agvila.ro / marina.conut@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoana de contact: Marina Conut – telefon: 0748.032.322
    Address: EMAIL: piatraneamt@agvila.ro / marina.conut@agvila.ro
    Event: #

    Read more

  • 23 Nov 2019

    Botosani

    23 Nov 2019

    Persoana de contact: Marcel Bunduc – telefon: 0746.451.084 //
    EMAIL: botosani@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoana de contact: Marcel Bunduc – telefon: 0746.451.084
    Address: EMAIL: botosani@agvila.ro
    Event: #

    Read more

  • 23 Nov 2019

    Ploiesti

    23 Nov 2019

    Persoana de contact: Corbu Gheorghe – telefon: 0741.666.731 // Ovidiu Moraru – telefon: 0723.609.515 // Adresa: B-dul Republicii, nr. 141, bl. 31 C1 C2, parter
    EMAIL: ploiesti@agvila.ro // ovidiu.moraru@agvila.ro //

    Event info

    Location: Persoana de contact: Corbu Gheorghe – telefon: 0741.666.731 // Ovidiu Moraru – telefon: 0723.609.515
    Address: EMAIL: ploiesti@agvila.ro // ovidiu.moraru@agvila.ro Adresa: B-dul Republicii, nr. 141, bl. 31 C1 C2, parter
    Event: #

    Read more

Load more